MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

19.10.2017

Stowarzyszenie Chorągiew Zamku w Zawieprzycach

Stowarzyszenie łączy miłośników historii i wiedzy o regionie, a także społeczników i entuzjastów aktywnego życia. Większość podejmowanych przedsięwzięć wynika z celów edukacyjnych i promocyjnych, które koncentrują się na historii XVII wieku i kulturze najbliższej okolicy. Członkowie Chorągwi biorą udział w wielu imprezach regionalnych, ogólnopolskich i europejskich stanowiąc barwną wizytówkę Zawieprzyc i niezwykłą atrakcję obyczajową dla widzów. Kliknij i dowiedz się więcej, o tym co zaprezentują na "Było nie minęło". 
więcej >>
18.10.17

Radio PLUS – Przeboje z Nutą Nostalgii

Informujemy, że Radio PLUS zostało patronem medialnym wydarzenia "Było...nie minęło" - Spotkanie z Historią. 

Radio PLUS – Przeboje z Nutą Nostalgii

+Sieć stacji diecezjalnych działających w oparciu o koncesje społeczno-religijne

+ Program adresowany do grupy 30-75

+Format muzyczny - mix dekad 60, 70, 80 pod hasłem Przeboje Z Nutą Nostalgii

+Ponad 24 godziny programów publicystycznych tygodniowo + Jacek Prusinowski, Kamila Baranowska, Andrzej Stankiewicz, Weronika Zaguła, Paweł Krzemiński, Artur Moczarski, Patrycja Michońska, ks. Zbigniew Kapłański, Iwona Demska


więcej >>
17.10.17

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Lublinie na targach Było...nie minęło

Dlaczego warto bywać w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. KEN w Lublinie? 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Lublinie jest placówką, której działania skierowane są na zaspokajanie potrzeb doskonalących się zawodowo nauczycieli, uczniów i studentów. Stara się świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz oferować różne działania edukacyjne i kulturalne. 


więcej >>
16.10.2017

Ogólnopolski miesięcznik „Odkrywca”

Ogólnopolski miesięcznik „Odkrywca” to jedyny w kraju drukowany magazyn popularnonaukowy poświęcony w całości eksploracji i tajemnicom przeszłości. Nieprzerwanie od 1998 roku na jego łamach publikowane są wnikliwe artykuły, analizy, opracowania i reportaże z poszukiwań oraz odkryć dokonywanych na terenie Polski.
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9