MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

22.10.2016

Rozpoczęliśmy "Było... nie minęło"

Pojazdy zabytkowe, militaria, grupy rekonstrukcyjne i wiele innych atrakcji tylko w ten weekend w Targach Lublin. Zapraszamy 22-23 października. 21.10.16

Ogólnopolski miesięcznik „Odkrywca”

Ukazujący się bez przerwy od 1998 roku miesięcznik „Odkrywca” jest najstarszym i jedynym na rynku czasopismem zajmującym się w całości tematyką eksploracji, poszukiwań skarbów oraz tajemnicami przeszłości. Pismo podejmuje tematy związane przede wszystkim z zagadnieniami mikro historii XX wieku, w szczególności okresem II wojny światowej. Prezentowane treści są efektem wnikliwych śledztw dziennikarskich i historycznych, opartych na badaniach terenowych, kwerendach archiwalnych i relacjach świadków. Swoje teksty publikują zarówno dziennikarze, pasjonaci tajemnic, poszukiwacze skarbów, wytrawni eksploratorzy jak i uznane autorytety z dziedziny archeologii, historii, ochrony oraz konserwacji zabytków, przedstawiciele placówek muzealnych i archiwalnych. Oprócz działalności wydawniczej dział badań terenowych i archiwalnych miesięcznika „Odkrywca” prowadzi od wielu lat profesjonalne akcje eksploracyjne na terenie całego kraju, mając na koncie liczne odkrycia. Wspólnie z Księgarnią „Odkrywcy” zapraszamy na nasze stoisko, a w niedzielę na prelekcję, którą wygłosi Łukasz Orlicki.

 

więcej >>
18.10.16

Kolejni uczestnicy BNM w akcji

Grupa modelarzy ze Starachowic poza modelami prezentuje grę  fabularno -terenową"Cichociemni". Materiał filmowy przedstawia   Harcerski Ośrodek Obozowy „Lubianka” Hufca ZHP Starachowice.


14.10.16

Rozpocznij przygodę z monetami z firmą AWERSO

Zdobyte doświadczenie i wiedzę staramy się  z zaangażowaniem przekazywać młodszemu pokoleniu, a także wszystkim, którzy mają potrzebę z niej korzystać wkraczając  w nieznany obszar numizmatyki. Propagowanie kolekcjonerstwa, a szczególnie  numizmatyki, filatelistyki, militariów, nierozerwalnie przeplata się z historią, którą niepostrzeżenie zgłębiamy gromadząc i fascynując się starymi przedmiotami. 


Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie chętnie spotkamy się z pasjonatami historii. Bezpłatnie wycenimy walory kolekcjonerskie. Zachęcimy do przygody z monetami, aby nasze hobby było źródłem satysfakcji, a także oszczędzania i inwestowania w  monety.


Bolesław BellonAwerso Bolesław Bellon

ul. Bohaterów Monte Cassino 53, 20-705 Lublin
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10