MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

21.10.2017

Spotkanie z "Było... nie minęło"

Pokazy rycerskie, militaria, grupy rekonstrukcyjne i wiele innych atrakcji tylko w ten weekend w Targach Lublin. Zapraszamy do obejrzenia galerii z pierwszego dnia "Było... nie minęło" Spotkanie z historią.


więcej >>
21.10.2017

Konkurs plastyczny "Historia - to lubię!" rozstrzygnięty!

Kilkanaście klas z całego województwa wzięło udział w konkursie plastycznym "Historia to lubię!" organizowanym w związku z drugą edycją wydarzenia "Było nie minęło", które w ten weekend odbywa się na terenie Targów Lublin. Wybór Zwycięzców był bardzo trudny - każda praca zgłoszona do konkursu zachwycała! Dlatego też postanowiliśmy przyznać dodatkowe nagrody.
więcej >>
19.10.2017

Stowarzyszenie Chorągiew Zamku w Zawieprzycach

Stowarzyszenie łączy miłośników historii i wiedzy o regionie, a także społeczników i entuzjastów aktywnego życia. Większość podejmowanych przedsięwzięć wynika z celów edukacyjnych i promocyjnych, które koncentrują się na historii XVII wieku i kulturze najbliższej okolicy. Członkowie Chorągwi biorą udział w wielu imprezach regionalnych, ogólnopolskich i europejskich stanowiąc barwną wizytówkę Zawieprzyc i niezwykłą atrakcję obyczajową dla widzów. Kliknij i dowiedz się więcej, o tym co zaprezentują na "Było nie minęło". 
więcej >>
18.10.17

Radio PLUS – Przeboje z Nutą Nostalgii

Informujemy, że Radio PLUS zostało patronem medialnym wydarzenia "Było...nie minęło" - Spotkanie z Historią. 

Radio PLUS – Przeboje z Nutą Nostalgii

+Sieć stacji diecezjalnych działających w oparciu o koncesje społeczno-religijne

+ Program adresowany do grupy 30-75

+Format muzyczny - mix dekad 60, 70, 80 pod hasłem Przeboje Z Nutą Nostalgii

+Ponad 24 godziny programów publicystycznych tygodniowo + Jacek Prusinowski, Kamila Baranowska, Andrzej Stankiewicz, Weronika Zaguła, Paweł Krzemiński, Artur Moczarski, Patrycja Michońska, ks. Zbigniew Kapłański, Iwona Demska


więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9